USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens

Vroegtijdige boeking
2026-09-21
2026-09-22

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

17

Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens

 Wi-Fi

WiFi

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Eten op locatie

Snackbar aan het zwembad

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Om van uw vakantie in Praia do Forte te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement, gelegen op afstand van 2 km van het Kasteel Garcia d'Ávila en op loopafstand van 5 minuten van Espaço Baleia Jubarte - Patrocínio PETROBRAS. Het appartement van 100 m² kan tot 6 huisvesten.

Dit 2-badkamer appartement is binnen een paar straten van het Museu ao Céu Aberto da Tartaruga Marinha te vinden. Het TAMAR schildpaddenopvangcentrum ligt op circa 1 km afstand van deze accommodatie.

Dit appartement is voorzien van airconditioning, en biedt een balkon, een zitgedeelte buiten en een woonkamer, evenals uitzicht over het zwembad. Bij de accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartementen een kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei. Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op een steenworp afstand van Final de Linha busstation. Gasten kunnen ook ontspannen in een zwembad.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Igreja Batista Missionaria
    300 m
  • Humpback Whale Institute
    150 m
  • Praia do Forte
    250 m
  • Shopping Agua Viva
    300 m
  • Instituto Baleia Jubarte
    150 m
  • Central Receptivos
    250 m
  • Supermercado Oliveira
    150 m
  • Luchthavens
  • Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes
    62 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Brandblussers

Horeca

  • Keukengerei
  • Snackbar aan het zwembad

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Tuin
  • Openluchtbad

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Eettafel
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 16:00
Uitchecken: van 10:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Hoe lang duurt het om vanaf dit strand Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement in het stadscentrum te komen?

    Het duurt 5 minuten lopen om van dit strand Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement naar het stadscentrum te komen.
  • Hoeveel kost het om Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement te boeken?

    De prijs van het boeken van Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement is $122.
  • Waar kunnen we onze auto parkeren in dit strand Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement?

    Dit strand Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen.
  • Wat is precies de grootte van dit appartement?

    Dit appartement bestaat uit 100 vierkante meter.
  • Heeft het appartement een eigen zwembad?

    Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-21
2026-09-22

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Na Vila Da Praia Do Forte- Ba, 2 Quartos, Piscina, 2 Garagens, Brazilië

Rua Corvina 24, Condominio Solar Lagoa Dos Passaros Bloco Sabia, Apto 22, Praia do Forte, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved